ФОРМУЛА ВАШОГО УСПІХУ

медіація

АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ДЕНЩІК, СКРИПКА ТА ПАРТНЕРИ»

   Сучасність диктує свої правила, знайшовши альтернативний спосіб врегулювання спорів у розвинених країнах світу. Задля досягнення взаємовигідного рішення між сторонами конфлікту, все частіше залучається медіатор (нейтральний посередник). Медіатор здатен налагодити процес комунікації, а також проаналізувати ситуацію саме таким чином, щоб сторонами було можливо самостійно обрати варіант рішення, яке зможе задовольнити обох учасників конфлікту.

   Шляхом врегулювання спору за допомогою медіації, вирішуються не тільки правові аспекти, а і фінансові, економічні, а також особисті інтереси сторін. Основною перевагою застосування медіації є її універсальність. Сфера діяльності медіації не конкретизується певним різновидом конфлікту для її використання, по суті медіацію можливо провести у будь-якому спорі. Завдяки медіації сторони самі узгоджують питання, які будуть розглядатися, будь то виробничого, чи економічного характеру, а також обсяг, який буде притягнутий для розгляду у певній справі.

  Враховуючи досвід нашого професійно-кваліфікованого Адвокатського об’єднання «Денщік, Скрипка та партнери», ми вміємо перейти від звичайної адвокатської стратегії, до стратегії компромісу, чи консенсусу з протилежною стороною конфлікту. Ми завжди готові знайти спільну мову між сторонами задля досягнення позитивного результату. Щоб наш клієнт звернувшись за допомогою, мав конкретні рішення у розв’язанні конфліктного спору.

Компанія пропонує повний спектр юридичних послуг у наступних сферах діяльності:

кримінальні процеси

Захист та представництво у кримінальному процесі

Захист бізнесу

Юридичне супроводження бізнесу та комплексний правовий захист юридичних осіб і підприємців

Справи про адміністративні правопорушення та порушення митних правил

- міграційне право
- адміністративне право
- цивільне право

- послуги детектива
- перевірка на поліграфі

Наші клієнти та партнери

ТОВ «АУТСІСТЕНТ»
ТОВ АГРО-ПРОМИСЛОВИЙ РИНОК «ДАЧНИК»
Ювелірна фабрика родини Снопкових «ФЁДОР»
ТОВ «ПУТНИК»
ТОВ «ЮНІПАК»
ТОВ «ПРОМТОРГГРУП ЛТД»

Запис на безкоштовну
консультацію

© 2019-dslawfirm.com.ua Всі права захищені

Розробка ТОВ "Артизан"

Запис на консультацію